info@yzer.pl
|
533 543 333
logo

Łukasz Wudyka Opinie z LinkedIn

Łukasz Wudyka Referencje:

online-group
bITUBI Łukasz Wudyka
alles_ŁW
e-fix lw
paprotny łw
Referencja
Referencja
Referencja

OPINIE I REFERENCJE SEOSEM24

Aleksander Gródek
Wykonany dla mnie sklep internetowy spełnia wszystkie moje oczekiwania. Został dostosowany do moich potrzeb. Etapy realizacji projektu były oddawane w terminie bez żadnych opóźnień. Jestem zadowolony z końcowego efektu. Szybko mogłem wejść na rynek - zakupów przez internet dla moich klientów. Serdecznie polecam.
Marcin Kpicki
Współpracowałem już wcześniej z kilkoma agencjami SEO jednak SEOSEM24 jest bezkonkurencyjne. Bardzo profesjonalny zespół oraz samo podejście do pozycjonowania. Efekty widoczne już po pierwszych miesiącach współpracy. Dzięki rzetelnej pracy zespołu zainwestowane środki szybko przyniosły wymierne efekty. Zdecydowanie Polecam.
Joanna Ostrowska
Firma SEOSEM24 od samego początku towarzyszy budowaniu naszej marki i wizerunku tak po stronie biznesowej jak i technicznej (informatycznej). Merytoryka, doradztwo, szukanie rozwiązań, terminowość, otwartość w komunikacji - każdemu życzę takiego partnera biznesowego. Wielkie dzięki dla całego Zespołu!
Kamila Oleś
Powiem szczerze, że byłam zaskoczona. Szukałam długo podobnej firmy, ale mój znajomy polecił mi SEOSEM24. Sklep internetowy mojej kwiaciarni powstał w 2 dni i już mogłam zabrać się za przygotowywanie zamówień, w tych czasach to jest genialna firma do współpracy!
Oliwia Zartkowska
Polecam wszystkim firmę SEOSEM24 jeśli ktoś chciałby przenieść swój biznes do Internetu.
Podchodzą do zlecenia ze 100% towym profesjonalizmem, kontakt z firmą na najwyższym poziomie, terminowo wykonana usługa. Jeszcze raz polecam wszystkim.
Adrian Szymoniak
Od ponad dwóch lat współpracujemy z agencją SEOSEM24. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z efektów pozycjonowania jak i dobrego kontaktu we współpracy, zaangażowania i elastycznego podejścia. Po wielu latach poszukiwań znaleźliśmy partnera, który profesjonalnie zajmuje się tematem pozycjonowania organicznego.
Lena Porter
Polecam w 100%. Profesjonalne podejście do klienta. Wszyscy pracownicy dają odczuć, że to właśnie klient jest najważniejszy. Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja. Projekt wykonany wzorowo. Pozostaje we współpracy dalej. Dziękuję.
Paweł Grodzki
Genialna ekipa profesjonalistów. Jasne warunki współpracy. Szybka wymiana informacji. Strona stworzona lepiej niż wymarzyłem. Logo uniwersalne. Dzięki Wam mogę podbijać świat internetu.
alles_seosem
paprotny seosem
e-fix ss24
silt
szaniawski
sadurski
humanbe

OPINIE OPTYGIZER

Dagmara Tworek
Same plusy. Strona internetowa wykonana szybko, profesjonalnie, i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Bardzo dobry kontakt (mimo ciągłego braku czasu z mojej strony). Zdecydowanie mogę polecić usługi tej firmy.
Sławomira Jamróz
Jestem mega zadowolona, że wybrałam właśnie was jako twórcę mojej strony internetowej, spełniliście moje oczekiwania, super, cieszę się ze współpracy.
Pozdrawiam
Slawka
Bartek Nowak
Współpraca z firmą Optygizer sprawia, że systematycznie wzrasta widoczność naszej strony w wyszukiwarce, co przekłada się na coraz większy ruch na stronie internetowej. Możemy tutaj liczyć na indywidualne podejście, coraz to nowe pomysły odnośnie prowadzenia kampanii, udzielane wskazówki i cenne porady. Jak wiadomo – w każdej firmie najcenniejszym zasobem są ludzie, a pracownicy Optygizer swój zawód wykonują z pasją i zaangażowaniem.
Krzysztof Wójcik
Trafiłem na firmę z polecenia znajomego, szukałem rozwiązania aby moja strona www była lepiej pozycjonowana. Od zakupu usługi minęło trochę czasu a klientów przybywa więc widać, że robota nie idzie na marne. Jestem ciekawe ile osób przybędzie po zakończeniu prac. Pozdrawiam serdecznie, dobra robota!
Mariusz Lipiak
Chciałem zaoszczędzić i zaczałem sam "pozycjonować strone". Przyniosło to marne skutki. Zdecydowałem się na współpracę z Optygizer i od razu widać, że znają się na rzeczy :) Strona na wielu frazach na pierwszych pozycjach, klientów też już mamy więcej :)
Zuzanna Mazur
Współpraca przebiegła podręcznikowo. Absolutnie nie ma się do czego przyczepić. Zarówno kontakt, jak i jakoś wykonanej usługi oceniam bardzo dobrze. Bardzo dziękuję za pomoc.
Patrycja Mrozowska
Bardzo dobry kontakt z klientem. Współpraca z taką firmą to czysta przyjemność. Dzięki nim moja firma ma coraz więcej zleceń, a ja swój czas mogłam poświęcić na rozwój firmy. Cena adekwatna do wykonanej pracy- warto zapłacić żeby później być coraz bardziej rozpoznawalnym w branży.
Anna Kaczmarek
Korzystałam z usług tej firmy na potrzeby mojego sklepu internetowego z hand made. Chciałam, aby mój sklep pojawiał się na górze wyszukiwarek i tak właśnie się też stało po pracy Firmy. Jestem bardzo zadolowona i polecam.
SEOSEM24 - Pozycjonowanie stron www, Tworzenie stron www, 
Agencja reklamowa - Łukasz Wudyka
ul. Rakowicka 10b/4
31-511 Kraków
Copyright © SEOSEM24 - Pozycjonowanie stron www, Tworzenie stron www, Agencja reklamowa - Łukasz Wudyka – 2024 SEO
phone-squareangle-downenvelope-square